Twitter Twitter Twitter

Het VZB Team

Michel, Jaap, Gregory, Tim, Elsbeth, Jimmy, Thu Ha, Charlotte, Inge, Martijn, Marielle en Eva staan voor u klaar!

Maak kennis met VZB Vastgoed

 

Michel Hsu

 

 

Michel Hsu  linkedin.png  email.png  facebook.png

Algemeen directeur en mede-eigenaar

hsu@vzbvastgoed.nl
Telefoon : 070 - 4273372


 

 

 

Jaap Vincent  linkedin.png   email.png  facebook.png

Oprichter en mede-eigenaar

vincent@vzbvastgoed.nl
Telefoon : 070 - 4273372


 

 

 

Gregory van Brummelen  linkedin.png  email.png  facebook.png

Oprichter en mede-eigenaar

brummelen@vzbvastgoed.nl
Telefoon : 070 - 4273372


 

foto_tim.jpg

 

 

Tim van Sommeren  linkedin.png  email.png  facebook.png

Senior VvE Beheerder

sommeren@vzbvastgoed.nl
Telefoon : 070 - 4273372


 

Thu Ha Vu

 

 

Charlotte Taal linkedin.png  email.png  facebook.png

VvE Beheerder

taal@vzbvastgoed.nl
Telefoon : 070 - 4273372


 

Thu Ha Vu

 

 

Thu Ha Vu linkedin.png  email.png  facebook.png

VvE Beheerder

vu@vzbvastgoed.nl
Telefoon : 070 - 4273372


 

Inge Ouwerling

 

 

Inge Ouwerling  linkedin.pngemail.png  facebook.png

Junior VvE Beheer

ouwerling@vzbvastgoed.nl
Telefoon : 070 - 4273372


 

Mariëlle van der Zwaan

 

 

Mariëlle van der Zwaan  linkedin.pngemail.png  facebook.png

Junior VvE Beheer

zwaan@vzbvastgoed.nl
Telefoon : 070 - 4273372


 

Elsbeth Middendorp

 

 

Elsbeth Middendorp  linkedin.png  email.png  facebook.png

Administratief medewerker

middendorp@vzbvastgoed.nl
Telefoon : 070 - 4273372


 

Foto Eva

 

 

Eva Luijendijk  linkedin.pngemail.png  facebook.png

Administratief medewerker

luijendijk@vzbvastgoed.nl
Telefoon : 070 - 4273372


 

Jimmy Achmad

 

 

Jimmy Achmad  linkedin.png  email.png  facebook.png

Administratief medewerker

achmad@vzbvastgoed.nl
Telefoon : 070 - 4273372


 

Martijn van Gerven

 

 

Martijn van Gerven  linkedin.pngemail.png  facebook.png

Administratief medewerker

administratie@vzbvastgoed.nl
Telefoon : 070 - 4273372


 

VZB ledenlogin
Login
Password